ogółem: 1 590 185

statystyki szczegółowe

Kłodawa

2015

W dniu 07.02.2015 r. Orlicy ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Halowym Orlików o Puchar Burmistrza Kłodawy. Organizatorem turnieju był KS Górnik Kłodawa. Uczestnikami turnieju były zespoły z Konina, Włocławka, Kłodawy Ślesina, Grzegorzewa, Kramska i Aleksandrowa Kujawskiego.  Zwycięzcą turnieju został zespół LZS Warta Kramsk (woj. wielkopolskie). Nasi Orlicy zajęli V miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Igor Kaźmierski (KS Górnik Kłodawa I). Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Filip Mikołajewski (CKS Sparta Konin). Najlepszym strzelcem turnieju został: Wiktor Włodarski (LZS Warta Kramsk - 9 bramek).

Wyniki zespołu Orlików ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski:

LKS Ślesin (woj. wielkopolskie) - ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski 1:1

KS Górnik I Kłodawa (woj. wielkopolskie)  - ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski 3:1

CKS Sparta Konin (woj. wielkopolskie) - ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski 0:3

KS Górnik II Kłodawa (woj. wielkopolskie)  - ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski 0:1

KS Orzeł Grzegorzew (woj. wielkopolskie)- ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski  1:2