dzisiaj: 27, wczoraj: 100
ogółem: 1 588 250
statystyki szczegółowe
Zarząd ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski zaprasza na II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "Nie dla Rasizmu" w kategorii wiekowej Trampkarze. Turniej odbędzie się w dniu 23.03.2014 r. (niedziela) na Stadionie Miejskim przy ul. Sikorskiego 8 w Aleksandrowie Kujawskim i Stadionie GKS Start na Stawkach /k Aleksandrowa Kujawskiego. Organizatorem jest Aleksandrowska Szkółka Piłki Nożnej „VIKING”. Współorganizatorem jest GKS Start Stawki. Patronat honorowy objęli Wicemarszałek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej Jerzy Wenderlich i Poseł na Sejm RP Łukasz Zbonikowski.
Grupa A (Aleksandrów Kujawski)
Uczestnicy: KS Warta Śrem (woj. wielkopolskie), GKS Bedlno (woj. łódzkie), GKS Olimpia Grudziądz, KS Polonia Bydgoszcz (1999), MLKS Unia Gniewkowo, ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski
Grupa B (Stawki)
Uczestnicy: KS Flisak Złotoryja, MKS Mień Lipno, CKS Zdrój Ciechocinek, KS Kujawy Kozy, GKS Start Stawki,
terminarz w rozwinięciu newsa
Grupa A (Aleksandrów Kujawski)
Uczestnicy: KS Warta Śrem (woj. wielkopolskie), GKS Bedlno (woj. łódzkie), GKS Olimpia Grudziądz, KS Polonia Bydgoszcz (1999), MLKS Unia Gniewkowo, ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski
09:00 - 09:18 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski - MLKS Unia Gniewkowo
09:22 - 09:40 GKS Olimpia Grudziądz - KS Polonia Bydgoszcz
09:44 - 10:02 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski - GKS Bedlno
10:06 - 10:24 KS Warta Śrem - GKS Olimpia Grudziądz
10:28 - 10:46 GKS Bedlno - MLKS Unia Gniewkowo
10:50 - 11:08 KS Warta Śrem - KS Polonia Bydgoszcz
11:12 - 11:30 GKS Olimpia Grudziądz - MLKS Unia Gniewkowo
11:34 - 11:52 GKS Bedlno - KS Warta Śrem
11:56 - 12:14 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski - KS Polonia Bydgoszcz
12:18 - 12:36 GKS Olimpia Grudziądz - GKS Bedlno
12:40 - 12:58 MLKS Unia Gniewkowo - KS Warta Śrem
13:02 - 13:20 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski - GKS Olimpia Grudziądz
13:24 - 13:42 MLKS Unia Gniewkowo - KS Polonia Bydgoszcz
13:46 - 14:04 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski - KS Warta Śrem
14:08 - 14:26 KS Polonia Bydgoszcz - GKS Bedlno
Uwaga !!! Czas gry - 18 min
Grupa B (Stawki)
Uczestnicy: KS Flisak Złotoryja, MKS Mień Lipno, CKS Zdrój Ciechocinek, KS Kujawy Kozy, GKS Start Stawki,
10:00 - 10:18 GKS Start Stawki - CKS Zdrój Ciechocinek
10:22 - 10:40 KS Kujawy Kozy - KS Flisak Złotoryja
10:44 - 11:02 CKS Zdrój Ciechocinek - KS Kujawy Kozy
11:06 - 11:24 MKS Mień Lipno - GKS Start Stawki
11:28 - 11:46 MKS Mień Lipno - KS Kujawy Kozy
11:50 - 12:08 KS Flisak Złotoryja - CKS Zdrój Ciechocinek
12:12 - 12:30 MKS Mień Lipno - KS Flisak Złotoryja
12:34 - 12:52 GKS Start Stawki - KS Kujawy Kozy
12:56 - 13:14 KS Flisak Złotoryja - GKS Start Stawki
13:18 - 13:36 MKS Mień Lipno - CKS Zdrój Ciechocinek
Uwaga !!! Czas gry - 18 min
Faza finałowa (Aleksandrów Kujawski)
14:30 - 14:48 - mecz o 9 miejsce
14:50 - 15:08 - półfinał A 1 - B 2
15:10 - 15:28 - półfinał A 2 - B 1
15:30 - 15:48 - mecz o 7 miejsce
15:50 - 16:08 - mecz o 5 miejsce
16:10 - 16:28 - mecz o 3 miejsce
16:30 - 16:48 - mecz o 1 miejsce
Uwaga !!! Czas gry - 18 min
|