Aktualności

Zaproszenie na VII edycje Turniejów Piłki Nożnej "Nie dla...

• autor: szynka1986, 2015-02-16 12:14
Zaproszenie na VII edycje Turniejów Piłki Nożnej "Nie dla Rasizmu"

Zarząd ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski zaprasza kluby sportowe i uczniowskie kluby sportowe na VII edycje Turniejów Piłki Nożnej "Nie dla Rasizmu" w kategorii Żaków i Orlików. Turnieje odbędą się na obiektach sportowych w Aleksandrowie Kujawskim. Turnieje Żaków (roczniki 2006 i młodsze) i Orlików (roczniki 2004 i młodsze) odbędą się na Moim Boisku Orlik 2012 przy ul. Szkolnej 6.

Turniej w kategorii wiekowej Żaki (roczniki 2006 i młodsze) odbędzie się 29.03.2015 r. (niedziela) w godz. 10:00 - 16:30.

Turniej w kategorii wiekowej Orlicy (roczniki 2004 i młodsze) odbędzie się 28.03.2015 r. (sobota) w godz. 10:00 - 16:30

Uwaga !!! Zmiana terminów turniejów spowodowaną prognozowana pogodą  na weekend 21/22.03.2015 r.

Organizatorem jest Aleksandrowska Szkółka Piłki Nożnej „VIKING”. Sponsorem turnieju jest Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul. Szkolnej 13 w Aleksandrowie Kujawskim.

więcej informacji w rozwinięciu newsa...

Regulamin  VII edycji Turniejów Piłki Nożnej "Nie dla Rasizmu"

1. SPOSÓB ROZGRYWEK:

• Turniej zostanie rozegrany w 2 grupach 4 zespołowych "każdy z każdym", następnie zwycięzcy grup i zespoły, które zajęły 2 miejsce w grupie uczestniczą w meczach półfinałowych i finałowych o miejsca 1 i 3. Zespoły, które zajęły 3 i 4  miejsce w grupie eliminacyjnej uczestniczą w meczach półfinałowych o 5 miejsce. Zwycięzcy meczów półfinałowych zespołów 3 i 4 miejsc w grupie eliminacyjnej rozgrywają mecz o 5 miejsce.  Przegrani meczów półfinałowych o 5 miejsce rozgrywają mecz o 7 miejsce.

• Kompletną listę zgłoszonych zawodników (maksymalnie 15 osób) należy złożyć w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem.

• Drużyny należy zgłaszać  telefonicznie pod nr telefonu: +48-601-611-250, e-mail: aspnviking2008@tlen.pl

• Obowiązują przepisy PZPN. Zmiany zawodników odbywają się przy strefie środkowej.

• Z sędzią Podokręgu Włocławskiego K-P ZPN może dyskutować tylko kapitan drużyny, który musi być zaznaczony w podanym składzie na liście zgłoszeniowej oraz posiadać opaskę na ramieniu.

• Drużyny w kategorii Żaki (roczniki 2006 i młodsze) grają po 6 zawodników + bramkarz, obowiązują zmiany hokejowe, czas jednego meczu 15 minut. Pole gry – boisko typu Orlik.  Bramki o wym. 5 x 2 m. Piłka nożna rozmiaru 4.

• Drużyny w kategorii Orlik (roczniki 2004 i młodsze) grają po 6 zawodników + bramkarz, obowiązują zmiany hokejowe, czas jednego meczu 15 minut. Pole gry – boisko typu Orlik.  Bramki o wym. 5 x 2 m. Piłka nożna rozmiaru 4.

• W przypadku równej ilości punktów o zajętym miejscu decyduje bezpośredni pojedynek drużyn zainteresowanych, następnie różnica bramek. W następnej kolejności ilość bramek strzelonych.

• UWAGA !!! Za przeklinanie na boisku i poza nim, za nie sportowe zachowanie zawodnika, cała drużyna będzie ukarana 2 minutami gry w osłabieniu, zawodnik może być również wykluczony z dalszych rozgrywek.