dzisiaj: 149, wczoraj: 100
ogółem: 1 588 372
statystyki szczegółowe
Podział grupowy VIII edycji Ogólnopolskich Turniejów Halowych „Cuiavia Cup” w kategorii wiekowej Orlik (rocznik 2007 i młodsi), który odbędzie się 19.11.2016 r. na Hali Sportowej przy ul. Chopina 24 w Aleksandrowie Kujawskim:
Grupa eliminacyjna A: ASPN VIKING I Aleksandrów Kujawski, UKS Boguszewo, AP Brda Bydgoszcz,
Grupa eliminacyjna B: ASPN VIKING II Aleksandrów Kujawski, Futsal Kids - FC I Toruń, KS Stal Grudziądz,
Grupa eliminacyjna C: UKS Teofil Łódź (woj. łódzkie), KS Gwiazda I Bydgoszcz, Futsal Kids - FC II Toruń,
Grupa eliminacyjna D: KS Gwiazda II Bydgoszcz, SP Dwunastka Włocławek, AP Młode Talenty Toruń,
Projekt współfinansowany z środków Województwa Kujawsko Pomorskiego, Gminy Miejskiej Aleksandrów Kujawski i ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski.
terminarz w rozwinięciu newsa
09:36 - 09:46 ASPN I VIKING - Brda Bydgoszcz
09:48 - 09:58 ASPN II VIKING - Futsal Kids I FC Toruń
10:00 - 10:10 Futsal Kids FC II Toruń - Gwiazda I Bydgoszcz
10:12 - 10:22 Gwiazda II Bydgoszcz - Dwunastka Włocławek
10:24 - 10:34 Futsal Kids I FC Toruń - Stal Grudziądz
10:36 - 10:46 Brda Bydgoszcz - UKS Boguszewo
10:48 - 10:58 Teofil Łódź - Futsal Kids II FC Toruń
11:00 - 11:10 Gwiazda II Bydgoszcz - Młode Talenty Toruń
11:12 - 11:22 Teofil Łódź - Gwiazda I Bydgoszcz
11:24 - 11:34 Dwunastka Włocławek - Młode Talenty Toruń
11:36 - 11:46 ASPN VIKING I - UKS Boguszewo
11:48 - 11:58 ASPN VIKING II - Stal Grudziądz
12:00 - 12:10 C 3 - D 3
12:12 - 12:22 A 3 - B 3
12:24 - 12:34 A 2 - B 2
12:36 - 12:46 C 2 - D 2
12:48 - 12:58 A 1 - B 1
13:00 - 13:10 C 1 - D 1
13:12 - 13:22 A 3 - C 3
13:24 - 13:34 B 3 - D 3
13:36 - 13:46 A 2 - C 2
13:48 - 13:58 B 2 - D 2
14:00 - 14:10 A 1 - C 1
14:12 - 14:22 B 1 - D 1
14:24 - 14:34 A 3 - D 3
14:36 - 14:46 B 3 - C 3
14:48 - 14:58 A 2 - D 2
15:00 - 15:10 B 2 - D 2
15:12 - 15:22 A 1 - D 1
15:24 - 15:34 B 1 - C 1
Zwycięzcy grup eliminacyjnych rozgrywają mecze o miejsca 1 - 4 (A1, B1, C 1, D 1). Zespoły, które zajęły drugie miejsce w grupie eliminacyjnej grają o miejsca 5 - 8 (A 2, B 2, C 2, D 2). Zespoły, które zajęły trzecie miejsce grają o miejsca 9 - 12 (A 3, B 3, C 3, D 3)
Uwaga !!!!
- czas meczowy gry - 10 minut.
- trenerzy zabierają obuwie sportowe / zmienne - prośba gospodarza hali.
- w sklepiku można zakupić słodycze, ciepła kawę i herbatę.
Parking w czasie turnieju będzie przy ul. Kasztanowej. Powodem jest impreza muzyczna w gmachu szkolnym i zamkniecie parkingu przez właściciela obiektu.
Przypominamy rodzicom o braku możliwości wchodzenia na parkiet bez zmiennego obuwia !!!
|