dzisiaj: 78, wczoraj: 100
ogółem: 1 588 301
statystyki szczegółowe
Uczestnicy turnieju rocznika 2006 i młodsze w ramach IX edycji Ogólnopolskich Turniejów Halowych "Cuiavia Cup" dla Młodziczek, Żaków, Orlików, Młodzików i Trampkarzy:
Grupa A: KP Boruta Zgierz (woj. łódzkie), KS Stal Grudziądz, KS Sparta A Brodnica, LZS Zbiczno B, ASPN VIKING A Aleksandrów Kujawski,
Grupa B: AP Młode Lwy Kowalewo Pomorskie, KS Sparta B Brodnica, UKS Mustang Wielgie, LZS Zbiczno A, ASPN VIKING B Aleksandrów Kujawski,
Turniej odbędzie się 10.12.2017 r. (Niedziela) w godz. 09:30 - 15:00 na Hali Sportowo - Widowiskowej Kujawskiego Kolegium Salezjańskiego X.X. przy ul. Salezjańskiej w Aleksandrowie Kujawskim.
Projekt współfinansowany z środków Fundacji PKO B.P., Województwa Kujawsko Pomorskiego, Gminy Miejskiej Aleksandrów Kujawski i ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski. Patronat honorowy objął Prezes K-P ZPN p. Eugeniusz Nowak.
Terminarz w rozwinięciu newsa
09:30 - 09:40 ASPN VIKING A - LZS B Zbiczno
09:42 - 09:52 ASPN VIKING B - LZS A Zbiczno
09:54 - 10:04 BKS Sparta A Brodnica - KS Stal Grudziądz
10:06 - 10:16 BKS Sparta B Brodnica - UKS Mustang Wielgie
10:18 - 10:28 ASPN VIKING A - KP Boruta Zgierz
10:30 - 10:40 ASPN VIKING B - AP Młode Lwy Kowalewo Pomorskie
10:42 - 10:52 LZS B Zbiczno - BKS Sparta A Brodnica
10:54 - 11:04 LZS A Zbiczno - BKS Sparta B Brodnica
11:06 - 11:16 KS Stal Grudziądz - KP Boruta Zgierz
11:18 - 11:28 UKS Mustang Wielgie - AP Młode Lwy Kowalewo Pomorskie
11:30 - 11:40 ASPN VIKING A - BKS Sparta B Brodnica
11:42 - 11:52 ASPN VIKING B - BKS Sparta A Brodnica
11:54 - 12:04 LZS B Zbiczno - KS Stal Grudziądz
12:06 - 12:16 LZS A Zbiczno - UKS Mustang Wielgie
12:18 - 12;28 BKS Sparta A Brodnica - KP Boruta Zgierz
12:30 - 12:40 BKS Sparta B Brodnica - AP Młode Lwy Kowalewo Pomorskie
12:42 - 12:52 ASPN VIKING A - KS Stal Grudziądz
12;54 - 13:04 ASPN VIKING B - UKS Mustang Wielgie
13:06 - 13:16 LZS B Zbiczno - KP Boruta Zgierz
13:18 - 13:28 LZS A Zbiczno - AP Młode Lwy Kowalewo Pomorskie
13:30 - 13:40 - mecz o 9 miejsce
13:42 - 13;52 - mecz o 7 miejsce
13:54 - 14:04 - mecz o 5 miejsce
14:06 - 14:16 - półfinał A1 - B2
14:18 - 14:28 - półfinał B1 - A1
14:30 - 14:40 - mecz o 3 miejsce
14:42 - 14:52 - Finał
|